Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu indir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
598 Görüntülenme

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu indir

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu türkçe dublaj indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu torrent indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu türkçe indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmi indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu 2017 indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu full indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu hd indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu
Torrent Film indir Sitesinde, Açılmayan Veya Silinmiş Linkleri Tıklayarak Bize Bildirebilirsinişiz. Tıkla Bildir
Film izle, Reklamsız Film izle
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu türkçe indir

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu türkçe indir

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu türkçe dublaj indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu torrent indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu türkçe indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmi indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu 2017 indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu full indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu hd indir, Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu .

28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı’nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha’ya görevlendirilirler. Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir.  Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir. Valerian ve Laureline’nin görevi bu güç aktif olup Alpha’yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.

Filmin başrollerini Life filmindeki performansıyla göz dolduran Dane DeHaan ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler’in cadı tanrıça Enchantress’ı Cara Delevingne üstlenirken kendilerine Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock ve pop ikonu Rihanna eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Luc Besson oturuyor.

FRAGMAN

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

TÜR:BİLİMKURGU, MACERA, AKSİYON
DİL:TR/EN
KALİTE: 1080p

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu indir

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler