Şansımı Seveyim indir
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
2 Yorum 1,578 Görüntülenme

Şansımı Seveyim indir

Şansımı Seveyim indir, Şansımı Seveyim filmi indir, Şansımı Seveyim hd indir, Şansımı Seveyim tek part indir, Şansımı Seveyim full indir, Şansımı Seveyim torrent indir, Şansımı Seveyim filmi hd torrent indir, Şansımı Seveyim filmi full indir
Torrent Film indir Sitesinde, Açılmayan Veya Silinmiş Linkleri Tıklayarak Bize Bildirebilirsinişiz. Tıkla Bildir
Film izle, Reklamsız Film izle
Şansımı Seveyim indir

Şansımı Seveyim indir

Şansımı Seveyim indir, Şansımı Seveyim filmi indir, Şansımı Seveyim hd indir, Şansımı Seveyim tek part indir, Şansımı Seveyim full indir, Şansımı Seveyim torrent indir, Şansımı Seveyim filmi hd torrent indir, Şansımı Seveyim filmi full indir .Çevresinde şanşsızlığı ile bilinen Sebahattin, yaşadığı birçok talihsizliğin sonunda büyüdüğü mahalleye geri döner. Sebahattin’in mahalleye dönmesi ile bütün mahalleli başlarına yine birçok iş açılacağını düşünerek endişeye kapılır. Kaderine boyun eğen Sebahattin, mahallede tanıştığı Yaprak sayesinde şansının döndüğüne inanır. Fakat her şey bu kadar kolay olmaz. Yaprak, yıllar önce ah’ını aldığı Durmuş’un kız kardeşidir ve Sebahattin’i kabul etmek için ona bir şart sunar.  Sebahattin’in kendisini Durmuş’a affettirmesini ister. Sebahattin, kaderini değiştirmek ve Yaprak’ın kendisini kabul etmesini sağlamak için en yakın arkadaşı İzzet ile plan yapmaya başlar.
Başrollerinde Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer’in yer aldığı ‘Şansımı Seveyim’ filminin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alırken, yönetmenliğini ise Ender Mıhlar üstleniyor.

FRAGMAN

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Şansımı Seveyim

Şansımı Seveyim

Şansımı Seveyim 1080p indir

Şansımı Seveyim 1080p indir

TÜR: KOMEDİ

DİL: TR

KALİTE: 1080p

Şansımı Seveyim indir

Şansımı Seveyim indir

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Şansımı Seveyim indir" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (2)