Dünyanın En Güzel Kokusu 2 indir
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
556 Görüntülenme

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 indir

Hakan ve Derya köklü arkadaşlıklarının ardından birbirlerine aşık olmuş, masalsı bir aşk yaşamışlardır. Aşklarının meyvesi bir de bebekleri olmuştur. Ancak hayat Derya'yı zamansızca Hakan'ın ve bebeğinin yanından almıştır. Derya'nın ölümünün ardından yıkılan Hakan bir türlü toparlayamaz. Arkadaşlarının da yardımıyla kızı Elif Zeyno için hayata tutunmaya çalışır. Bir gün tesadüf eseri güçlü bir kadın olan Canan ile tanışır. Yavaş yavaş Hakan'ın hayatına giren Canan, Hakan'ı tekrar hayata döndürebilecek midir?..."Dünyanın En Güzel Kokusu filminin devam filmi olan yapımın yönetmenliğini bir kez daha Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstleniyor. Rıza Kocaoğlu ve Tuba Ünsal'ın başrolünde oynadığı filmde ayrıca Bertemsu Özdemir, Ege Aydan, Burak Altay, Esra Ruşan gibi isimler yer alıyor.
Torrent Film indir Sitesinde, Açılmayan Veya Silinmiş Linkleri Tıklayarak Bize Bildirebilirsinişiz. Tıkla Bildir
Film izle, Reklamsız Film izle
Dünyanın En Güzel Kokusu 2 indir

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 indir

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir filmi indir, Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir torrent indir, Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir full indir, Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir full hd indir, Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir filmi torrent indir, Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir indir, Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir filmi full indirHakan ve Derya köklü arkadaşlıklarının ardından birbirlerine aşık olmuş, masalsı bir aşk yaşamışlardır. Aşklarının meyvesi bir de bebekleri olmuştur. Ancak hayat Derya’yı zamansızca Hakan’ın ve bebeğinin yanından almıştır. Derya’nın ölümünün ardından yıkılan Hakan bir türlü toparlayamaz. Arkadaşlarının da yardımıyla kızı Elif Zeyno için hayata tutunmaya çalışır. Bir gün tesadüf eseri güçlü bir kadın olan Canan ile tanışır. Yavaş yavaş Hakan’ın hayatına giren Canan, Hakan’ı tekrar hayata döndürebilecek midir?…

“Dünyanın En Güzel Kokusu filminin devam filmi olan yapımın yönetmenliğini bir kez daha Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstleniyor. Rıza Kocaoğlu ve Tuba Ünsal’ın başrolünde oynadığı filmde ayrıca Bertemsu Özdemir, Ege Aydan, Burak Altay, Esra Ruşan gibi isimler yer alıyor.
FRAGMAN

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Torrent indir

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Torrent indir

 

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 HD indir

TÜR: DRAM, ROMANTİK

DİL: TR

KALİTE: 1080p

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler