Cumali Ceber: Allah Seni Alsın HD indir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
524 Görüntülenme

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın HD indir

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın hd indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın tek part indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın full indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın torrent indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi hd torrent indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi full indir
Torrent Film indir Sitesinde, Açılmayan Veya Silinmiş Linkleri Tıklayarak Bize Bildirebilirsinişiz. Tıkla Bildir
Film izle, Reklamsız Film izle

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın hd indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın tek part indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın full indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın torrent indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi hd torrent indir, Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi full indir .Emekliliğine bir gün kala patronunu dövünce işten atılan Cumali, bir yandan da çocuklarının kumar borcu olduğunu öğrenir. Cumali çocuklarına sinirlenip onları okuldan almaya karar vermişken şans kapısını çalar ve ailece kendilerini güzel bir otelde tatil yaparken bulurlar. Tatilde müşterilerden birine aşık olan Cumali oteli cumbüş alanına çevirir. Tam da bu sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir.
Sosyal medyada fenomen haline gelen ‘Cumali Ceber’ karakterinin aktarıldığı filmde Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin rol alıyor.

FRAGMAN

TÜR: KOMEDİ

DİL: TR

KALİTE: 1080p

  • Yorumlar
  • Detaylar