Çam Yarması Tek Part indir
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 1,021 Görüntülenme

Çam Yarması Tek Part indir

Çam Yarması Tek Part indir, Çam Yarması torrent indir, Çam Yarması hd indir, Çam Yarması full hd indir, Çam Yarması torrent, Çam Yarması filmi indir, Çam Yarması 2017 indir
Torrent Film indir Sitesinde, Açılmayan Veya Silinmiş Linkleri Tıklayarak Bize Bildirebilirsinişiz. Tıkla Bildir
çam yarması indir

çam yarması indir

çam yarması filmi tek part hd torrent indir, İstanbullu, hali vakti yerinde, zengin ve otuzlu yaşlarında bir çiftin çocukları olmamaktadır. Bu nedenle yetimhaneden evlat edinmeye karar verirler ancak gelişen sürpriz olaylar neticesinde bir yerine üç tane evlat edinmek zorunda kalırlar. Aradan otuz sene geçer ve adam iflar eder. Çünküevlatları baba parası yemekten başka bir şey yapmamışlardır. Bu durum nihayetinde babanın canına tak eder ve çocuklarını iş bulmadan gelmeyin, diyerek evden kovar. Bu üçlünün hayat mücadelesi İstanbul’da başlar ve kendilerini büyük bir maceranın içinde bulurlar. Komik macera onları İstanbul’dan Çorum’a kadar sürükleyecektir.

Sefa Özçelik’in yönettiği komedi filmi Çam Yarması’nın senaryosunu Murat Kuşçu ile Tuğrul Geylan kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda ise Ferdi Kurtuldu, Murat Kuşçu, Dilber Ay, Koray Ergün, Yakup Yavru, Erol  Düzgün ve Tevfik İnceoğlu gibi isimler yer alıyor.

FRAGMAN

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

çam yarması torrent indir

çam yarması torrent indir

çam yarması tek part indir

çam yarması tek part indir

TÜR : KOMEDİ

DİL : TR

BOYUT : 1.9GB

KALİTE : 720p

( – İNDİRME LİNKİ EKLENECEKTİR – )

çam yarması indir

çam yarması indir

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Çam Yarması Tek Part indir" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (1)